Дара, избрана да представя България на „Евровизия“ във Виена през май, заяви в предаването „Денят започва“ по БНТ, че хейтърските коментари не са били причината за реакцията ѝ, а начинът, по който тялото ѝ реагира на напрежението. „Абсолютно нищо не съм чела“, подчерта тя, отричайки твърденията, че се е повлияла от негативни публикации.
След избора ѝ в социалните мрежи се появиха слухове за фалшифицирани резултати от зрителския вот. Ден по-рано пред бТВ Дара призна, че емоциите не са утихвали и че е била смазана от негативната реакция, като е благодарила на всички, които са я подкрепили. „Никога нищо не е било на всяка цена“, каза тя, поставяйки под въпрос дали усилието си струва при подобна обществена реакция.
По-късно изпълнителката обяви, че няма да се откаже от участието си. „Когато на линия седи твоето ментално здраве, започваш да мислиш за по-сериозни последствия“, обясни тя в ефир, акцентирайки върху постоянното напрежение.
Дара разкри, че е получила много обаждания от фенове, колеги и близки, което е било решаващо. „Няма как да предам моите фенове и мечти. Искам да следвам пътя, даден ми от Господ“, заяви певицата.
Относно подготовката за конкурса тя съобщи, че разполага с много готови песни и заминава за Букурещ, където предстои креативна селекция. По думите ѝ, за да се стигне до три много силни песни, е нужно да са написани десетки композиции. „Знаем много добре какво трябва да дадем“, допълни Дара.
Все още няма коментари. Бъдете първи.